צפיית שיא של 10.000 כניסות באתר 'אחינו' בתשעה באב

בארגון 'אחינו' התרגלו כבר להתעניינות הגוברת והולכת בקרב בני הנוער בעולם הישיבות ובהצטרפות לשיעורי גמרא אבל אפילו הם הופתעו מגל הפניות שפקד את האתר במהלך צום תשעה באב.
הגדל

בארגון 'אחינו' התרגלו כבר להתעניינות הגוברת והולכת בקרב בני הנוער בעולם הישיבות ובהצטרפות לשיעורי גמרא אבל אפילו הם הופתעו מגל הפניות שפקד את האתר במהלך צום תשעה באב.


"צום תשעה באב ידוע במקורותינו כיום שבו אסור ללמוד תורה, אבל מסתבר שדווקא ביום הזה בחרו צעירים רבים להפגין את התעניינותם בלימוד התורה", מספר הרב שלמה רוזנשטיין, מראשי 'אחינו'. "במהלך הצום נרשמו למעלה מעשרת אלפים ביקורים נפרדים באתר, תופעה יוצאת דופן גם בהתחשב בפופולריות ההולכת וגוברת של אתר 'אחינו'".


התעניינות ערה במיוחד נרשמה במדורים העוסקים בסיפורים האישיים של צעירים מתחזקים שעשו את המעבר מהתיכון החילוני אל עולם הישיבות ובמדור המספק מידע על המקומות בהם מתקיימים שיעורי תורה למתחילים ומתארגנים ביקורים בישיבות הקדושות.


"מסתבר שבני נוער רבים היו רוצים להתנסות בחווית הלימוד בישיבה הקדושה אבל הם חוששים מהבלתי נודע ופוחדים מתגובות הסביבה", אומר הרב רוזנשטיין. "קריאת סיפוריהם של אותם אלו שהעזו לעשות את הצעד הזה ולקפוץ למים, מסייעת להם להתגבר על החששות ולנסות את הדבר בעצמם".


גם במוקד הפניות הטלפוני לרישום לישיבות נרשמה פעילות חסרת תקדים. "אנחנו מקבלים עשרות פניות ליום מצד צעירים מתחזקים שרוצים להירשם לישיבה או לבקר בישיבה. למרות שאנחנו נמצאים בעיצומה של תקופת החופש הגדול יש רבים שמבקשים לנצל את ההזדמנות כדי לראות מקרוב איך נראים הלימודים בישיבה".


במערכת 'אחינו' מטפלים ברצינות בכל פניה ומצמידים פעיל מיוחד המלווה את הפניה מרגע קבלתה ועד להתאמת המסגרת הלימודית הנאותה ביותר עבור הפונה. "המטרה שלנו", אומר הרב רוזנשטיין, "הוא שאף אחד לא ייפול בין הכיסאות. כל מקרה מטופל לגופו בצורה הטובה ביותר וההתעניינות המתרחבת והולכת של צעירים המבקשים להצטרף לעולם הישיבות מעידה על ההצלחה הרוחנית הרבה לה זוכים פעילי 'אחינו'".


שאל את הרב
דלג על שאל את הרב

שאל את הרב

 

 

 כאן תוכל להפנות לרב את שאלתך, הרב ישתדל לענות בהקדם האפשרי.
התשובות נשלחות ישירות למייל השואל. לשליחה יש למלא את הטופס המופיע כאן:

*
רשימת תפוצה


 

מאמרים חדשים
דלג על מאמרים חדשים

מאמרים חדשים

     

 

הצחוק יפה לבריאות

אז מה, זהו? יותר אסור לצחוק? תשובה עפ"י ההלכה

 


    

 הוראות יצרן 

האם זה תקף גם ביחס לחיינו? קרא את ההוראות!


   

 

מחפשים סגולות? 

שלשה ספורים, סגולה אחת! אף פעם לא יזיק לדעת!


    מבחן בגרות

היכן נמצאת הבגרות האמיתית? אקטואלי להיום


   

חשיבות עניית אמן

אז שכחתי לענות אמן. מה כבר קרה? כנסו ותקראו ספור

עבור לתוכן העמוד