חדש בקרית גת: מדרשת 'אחינו' לצעירים באזור הדרום

הגדל

מחפשים חוויה מסוג אחר? בואו לביקור במדרשה החדשה של 'אחינו' בקרית גת שם תפגשו חוויה רוחנית של לימוד גמרא בחברותא ועוד שלל תוכניות נוספות

 

יש כאלו שנוסעים בשביל זה מבאר שבע הרחוקה. יש כאלו שרצים לזה הישר מבית הספר בלי לעצור אפילו בבית, יש כאלו שוויתרו עיבור זה על חוגים יוקרתיים ועוד כל מיני תעסוקות. תשאלו - מה כבר יכול להיות אטרקטיבי עד כדי כך?

 

התשובה היא: המדרשה התורנית החדשה של 'אחינו' בקרית גת.

 

"המטרה שלנו", מסביר מנהל המדרשה החדשה, הרב חיים גולדברג, "היא לאפשר לכל צעיר מגיל 14 ועד 18 ללמוד גמרא בצורה מעניינת וכיפית, ולהצטרף בכך למעגל הגדל והולך של מאות צעירים מכל רחבי הארץ שכבר נהנים מלימוד זה".

 

מה בעצם מביא בחור צעיר להגיע למדרשה?

 

"קודם כל בגלל החוויה", אומר לנו דני ועקנין, צעיר בן 16 מאשקלון שפעם בשבוע עושה את כל הדרך עד קרית גת כדי להשתתף בלימוד. "במקום לבזבז  את כל אחר הצהריים על שטויות וכלום, אני מגיע למדרשה, פוגש את החברותא שלי וביחד אנחנו מתחילים להתפלפל על דף גמרא. זאת חוויה מדהימה שלאחריה אתה מרגיש אדם טהור יותר, חכם יותר גדול יותר. לא מצאתי שום דבר שאפילו מתקרב לזה".

 

הלימוד המשותף הוא רק חלק מהתוכנית הכוללת גם שיעורים והרצאות מעניינים, ארוחת ערב, וכל מיני אטרקציות חוויתיות ומיוחדות.  "כשאתה נמצא במסגרת המדרשה אתה פוגש חבר'ה איכותיים, כאלו שלימוד התורה חשוב להם ותופס מקום רציני בחייהם", מוסיף רן נבטי מיבנה, "כיף להיות עם אנשים כאלו".

 

חוץ מעצם חווית לימוד הגמרא צפוי למשתתפי המדרשה שבוע גדוש חוויות מיוחדות: בתחילת השבוע מסיבת ראש חודש, בהמשך טיול לצפון הארץ הפורח, לאחר מכן ערב 'על-האש', ובשבוע שלאחר מכן מסיבת פורים עליזה ומיוחדת. "ועוד היד נטויה...", כפי שמוסיף הרב חיים.

 

אז לאן צריך להגיע כדי להשתתף בכל הפעילות הזאת?

 

לבית הכנסת 'אהבה ושלום' ברחוב התמרים 12 קרית גת, כל יום בין השעות ארבע ועד שבע וחצי בערב. אם אתם גרים מחוץ לעיר או שיש לכם קושי כלשהוא להגיע זו עדיין לא סיבה לוותר על החוויה. פשוט תרימו טלפון לרב חיים שידאג למצוא דרך כדי שגם אתם תוכלו להצטרף.

 

לכל שאלה או בקשה ניתן לפנות בסלולרי לרב חיים, מדרשת 'אחינו' קרית גת': 050-4141384

 

שאל את הרב
דלג על שאל את הרב

שאל את הרב

 

 

 כאן תוכל להפנות לרב את שאלתך, הרב ישתדל לענות בהקדם האפשרי.
התשובות נשלחות ישירות למייל השואל. לשליחה יש למלא את הטופס המופיע כאן:

*
רשימת תפוצה


 

מאמרים חדשים
דלג על מאמרים חדשים

מאמרים חדשים

     

 

הצחוק יפה לבריאות

אז מה, זהו? יותר אסור לצחוק? תשובה עפ"י ההלכה

 


    

 הוראות יצרן 

האם זה תקף גם ביחס לחיינו? קרא את ההוראות!


   

 

מחפשים סגולות? 

שלשה ספורים, סגולה אחת! אף פעם לא יזיק לדעת!


    מבחן בגרות

היכן נמצאת הבגרות האמיתית? אקטואלי להיום


   

חשיבות עניית אמן

אז שכחתי לענות אמן. מה כבר קרה? כנסו ותקראו ספור

עבור לתוכן העמוד